forumi yn
 
HomePortalSearchRegisterLog in

Share
 

 Sms Falas sa te duash te gjitha free

Go down 
AuthorMessage
Bujari-Elhati
Admin
Bujari-Elhati

Posts : 90
Join date : 2008-04-08

Sms Falas sa te duash te gjitha free Empty
PostSubject: Sms Falas sa te duash te gjitha free   Sms Falas sa te duash te gjitha free Icon_minitimeSat Apr 26, 2008 1:38 pm

sms gratis pa pare

--------------------------------------------------------------------------------

www.apollo-basic.com kerkon regjistrim me email dhe numer telefoni dhe dergon 10 sms free me nej regjistrim...

http://www.smslook.de/ 5 free sms me njė regjistrim

www.simsor.de 5 sms free me njė regjistrim

http://www.xnite.eu/ 10 sms me nje regjistrim...

www.smsjunky.de 2 free sms ne dite me regjistrim.....

www.c4sms.com .. www.e2txt.com per te derguar sms free ne shqiperi me regjistrim.

http://free-sms.alleskostenlos.ch/ nje free sms ne cdo ore pa regjistrim...

www.nanoware-sms.de klikoni tek live test kur te hapet faqja dhe ka 10 sms ne dite per cdo ip.

http://www.doah.de/freemail/ duhet te regjistroheni (me njė regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa herė me e-mail adresa tė ndryshme)

www.DerHandymeister .com 5 free sms me njė regjistrim ne gjuhėn gjermane

http://www.maurermanagement.ch/sms 10 free sms me njė regjistrim

www.bulksms.com 10 sms me njė regjistrim ėshtė si puna e klikatell

www.smsjunky.de me regjistrim (2 sms ne ditė)
http://www.mymobileworld.de/frei_sms.html free sms ne te gjithė botėn me regjistrim

www.simsor.de 5 sms free me njė regjistrim

http://www.smslook.de/ 5 free sms me njė regjistrim
www.rusch-hour.com 20 sms me nje regjistrim ne gjuhen gjermane.

www.pocoloco.de 10 sms free ne ditė nga ēdo ip

www.weltweite-sms.de 20 sms me nje regjistrim.

www.xemail.de 10 sms me nje regjistrim ne gjuhen gjermane.

www.smsrausch.de free sms me regjistrim

www.postmail.ch

www.ecall.ch

www.cellebrum.com

www.m1.be

www.freetext.com

www.hispeed.ch

www.your-sms-free.com

www.textagroup.com

www.poweredsms.com

www.free--sms.com

www.aussiesms.com.au

www.simsen-gratis.com

www.web-smsbot.de

www.smswarehouse.com

www.sms-top.de

www.sms-freeway.de

www.1986.ch

www.handysmile24.de

www.veranstaltungen2000.de

www.kontaktzone.ch

www.sms-platform.de

www.navisso.com

www.nettopic.nl

www.free-sms.bz

www.sms.ac
www.telemessage.com bane donlod per kosov ban me ni numer 10 sms
www.smsgott.de per gjermani skuptu tu qu nuk nalet hit FILT Veresent tani klikon
www.send4free.de per gjermani kputu tu qu sms
www.ohoo.de kjo ben edhe per kosov edhe per gjermani
www.funsms.net ja dhe nje web

--------------------------------------------------------------------------------

1. www.startino.de duhet te regjistroheni ( 1 sms ne ditė)
2. www.zuerichbynight.ch duhet te regjistroheni (3 sms ne ditė)
3. www.locomoby.com duhet te regjistroheni (5 sms ne ditė, nuk punon ne vala 900, regjistrimi menumra tjerė mund te bėhet)
4. http://www.doah.de/freemail/ duhet te regjistroheni (me njė regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa herė me e-mail adresa tė ndryshme)
5. www.talk4all.de pa u regjistruar mund te dergoni 2 sms ne ditė prej orės 10 - 22
6. www.alleskostenlos.ch pa u regjistruar mund te dergoni 3 sms ne ditė prej orės 10 - 22
7. www.neversquare.com me regjistrim fitoni 50 kredi, ēdo jave ju shtohen kredi vetvetiu, mund te dergoni, sms, mms, wallpapers, etj., nuk punon ne vala 900
8. www.messageplanet.com pa u regjistruar mund te dergoni sms ne disa vende te botės
9. www.msxstudios.de duhet te regjistroheni, pasi te regjistroheni kliko ne sms e mė pastaj ne 2 banera te kėsaj faqe dhe do t'ju hapet rubrika pėr te dėrguar sms, mund te dergoni 1 sms ēdo njė ore.
10. www.flirt-to-datė.de duhet te regjistroheni,
11. http://sms.pronome.de/ duhet te regjistroheni, 1 sms ne ditė
12. www.teamspace.com me njė regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa herė.
13. www.djrichy.ch duhet te regjistroheni, 1 sms ne ditė
14. www.sms.search.ch duhet te regjistroheni, 1 sms ne ditė
15. www.smscheabit.com/free/ pa u regjistruar mund te dergoni sms ne disa vende te botės.
16. www.interspot.com duhet te regjistroheni, mund te dergoni sms pa kufi, e meta e kėsaj webfaqe ėshtė se ndonjėherė nuk dergon sms mirėpo ndonjėherė ėshtė shumė e shpejte.
17. www.lerntippsammlung.de duhet te regjistroheni dhe do tė fitoni kredi, pastaj me referime mund te fitoni ende sms falas.
(1. www.yesmms.com duhet te regjistroheni 500 sms ne muaj, mirėpo punon vetėm pėr disa shtete.
19. http://www.forenrat.de/freemail/index.php duhet te regjistroheni (me njė regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa herė me e-mail adresa tė ndryshme)
20. www.sooms.de duhet te regjistroheni, 1 sms ne ditė

21. www.cellebrum.com duhet te regjistroheni dhe fitoni 50 kredi, mund te fitoni ende kredi me referime.

(22). www.esms.net me njė regjistrim fitoni 10 sms, mund te regjistroheni disa herė me e-mail adresa tjera.
23. www.chasecount.ch pa u regjistruar mund te dergoni 1 sms ne ditė, ka te kufizuar kontigjentin e sms-ave ne ditė ne 50.

Provoni me kėto.

www.postmail.ch
www.orange.ch
http://sms.nettopic.nl/en/index.php
www.mms-sms.ch
http://www.sooms.de
http://www.alertsms.net
http://www.alertsms.net
http://sgenterprises.co.uk/index.php
http://www.topUp.ie

http://www.yesmms.com

http://www.romins.com/sms.asp

http://www.onetastic.com
www.mymobile.sunris e.ch
http://www.free-smsworld.de/free-sms-weltweit.htm
www.teleword.de
www.worldxs.net/sms.ht ml
www.ezboard.com
www.ecall.ch
http://www.space2go.de
www.teleword.info
www.emailbanca.it
http://sms.nettopic.nl

----------------------------------------------------------------

Ndoshta do t'ju bėjnė pune edhe kėto tri websajte tjera pėr te dėrguar free sms ne shumė vende te botės
1) http://archforum.ch kėtu mund te regjistroheni me numer te njėjtė te telefonit dhe me adrese te njete sa herė te doni dhe ēdo herė do ti keni nga pesė sms pėr njė regjistrim ėshtė shumė i mirė dhe i shpejte
2) https://www.dkb-plus.de/kunden_empfehlung.php? Kėtu nuk ka nevojė fare te regjistroheni dhe mund te dergoni sms sa te doni dhe ku te doni por ėshtė i kufizuar ne 67 karaktere (shkronja)
3) http://sms.nettopic.nl/en/index.php kėtu pas regjistrimit do ti keni 5 sms falas, por qe nga dita e neserme do tė keni vetėm nga 1 sms ne ditė falas pėr te dėrguar kudo ne botė
Pėrshėndetje

---------------------------------------------------------
Njė sqarim nė lidhje me websajtin https://www.dkb-plus.de/kunden_empfehlung.php?
lexoni sqarimin si vijon me poshtė:

Handynummer des Empfƃʒ€ngers : Numri ku dėshironi te dergoni sms dhe fillon patjetėr me 00 pėrpara, p.sh ne vala 900 ne Kosovė duhete te jetė 0037744... ose ne Shqipėri 0035568... ose 0035569...

Ihr Nachname : emri yt

Ihre Handynummer : Numri yt (gjithashtu fillon me 00 pėrpara)

Automatische Empfehlung des DKB-Cash +
Ihre individuelle Nachricht
(max. 67 Zeichen): kėtu vjen Mesazhi (SMS)

E shkruan Codin qe ėshtė aty me poshtė... dhe nė fund

klikoni SMS Senden
Back to top Go down
https://bujari-elhati.forumotion.com
 
Sms Falas sa te duash te gjitha free
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» 1000000000+ Email Addresses With Bulk Email Sender

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bujari-Elhati :: Bujari-Elahti Tool,Aplications :: Free Calls & Free sms-
Jump to: