forumi yn
 
HomePortalSearchRegisterLog in

Share
 

 Si mund me shkarku te gjithe web-sajtin

Go down 
AuthorMessage
Bujari-Elhati
Admin
Bujari-Elhati

Posts : 90
Join date : 2008-04-08

Si mund me shkarku te gjithe web-sajtin Empty
PostSubject: Si mund me shkarku te gjithe web-sajtin   Si mund me shkarku te gjithe web-sajtin Icon_minitimeSat Apr 26, 2008 2:41 am

Si mund me shkarku te gjithe web-sajtin

--------------------------------------------------------------------------------

Shqip: Ne qofte se e keni MS FrontPage 2003 hapeni programin dhe shkoni ne File>Import > zgjidhe butonin From Site... dhe thjesht ne fushen futeni web adresen e sajtit qe doni ta shkarkoni dhe i gjithe web-sajti do te shkarkohet ne kompjuterin tuaj dhe pastaj mund ta manipuloni si te doni!!!!
__________________
Back to top Go down
https://bujari-elhati.forumotion.com
 
Si mund me shkarku te gjithe web-sajtin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bujari-Elhati :: Bujari-Elahti Tool,Aplications :: E-books | Turiale | Exploits-
Jump to: