forumi yn
 
HomePortalSearchRegisterLog in

Share
 

 Si ta vendosim emrin te ora

Go down 
AuthorMessage
Bujari-Elhati
Admin
Bujari-Elhati

Posts : 90
Join date : 2008-04-08

Si ta vendosim emrin te ora Empty
PostSubject: Si ta vendosim emrin te ora   Si ta vendosim emrin te ora Icon_minitimeSat Apr 26, 2008 2:38 am

Ne qofte se dojme qe ta vendosim emrin ton te ora e pc sone atehere veprojme ne kete menyre>>> shkojme .... START>CONTROL PANEL > REGIONAL AND LANGUAGE OPTIONS pastaj shkojme ne CUSTUMIZE dhe pastaj shkojme ne TIME dhe pastaj ne TIME FORMAT e shkruani h:mm'emri juaj' veproni ne kete menyre dmth ne thonjeza e shkruani emrin e juaj dhe klik. apply ose ok dhe besoj se do te funksionon.
Back to top Go down
https://bujari-elhati.forumotion.com
 
Si ta vendosim emrin te ora
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bujari-Elhati :: Bujari-Elahti Tool,Aplications :: E-books | Turiale | Exploits-
Jump to: