forumi yn
 
HomePortalSearchRegisterLog in

Share
 

 Si ti shikojme videot e fshira ne Youtube

Go down 
AuthorMessage
Bujari-Elhati
Admin
Bujari-Elhati

Posts : 90
Join date : 2008-04-08

Si ti shikojme videot e fshira ne Youtube Empty
PostSubject: Si ti shikojme videot e fshira ne Youtube   Si ti shikojme videot e fshira ne Youtube Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 2:12 pm

cheers

--------------------------------------------------------------------------------

Shpesh kam pare qe kur kerkojme ne Youtube ndonje muzike apo ndonje gje qe e duam shume thote THIS FILE IS ............

Ndersa une tani do tju tregoj si ti shikoni videot e fshira

1.Shkojme ne Youtube dhe kerkojme ate video te fshire dhe url e asaj video te fshire duket keshtu


https://www.youtube.com/watch?v=

xEI7ekLjLSc

kete pjese qe e kam bere me bold e marrim e kopjojme (kjo ndryshe quhet ID)
dhe e dergojme ne kete faqe


http://www.tubemall.net/undeletube.php


dhe shenojme vetem ID e videos dhe do ta shohim por gjithashtu mund te shkoni edhe te kjo faqja


http://www.deletedyoutube.ftvteen.com/
Back to top Go down
https://bujari-elhati.forumotion.com
 
Si ti shikojme videot e fshira ne Youtube
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bujari-Elhati :: Bujari-Elahti Tool,Aplications :: E-books | Turiale | Exploits-
Jump to: